Monogrammist Anfang 21. Jhdt.
Geometrische Formen, monogrammiert HP 13, Acryl/Mischtechnik auf Holzfaserplatte, Bildausschnitt 44,5 x 44,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.12.2021 - 15:25
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Monogrammist Anfang 21. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2021 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |