Altschliffbrillant/Saphir Damenring
Gold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 53, 9,5 g øG9
27.12.2021 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |