Diamantsolitärring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,15 ct, RW 60, 3 gøg3
23.12.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Diamantsolitärring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.12.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |