Adolf Christl
(Fiume 1891-1974 Klagenfurt) "Blumenstilleben", signiert Ad. Christl, datiert 67, Öl auf Platte, 71 x 102 cm, gerahmt, partielle Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 15:47
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Adolf Christl
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |