Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012) Landschaft mit Segelbooten, signiert, datiert: (19)86, Acryl auf leichtem Karton, ca.73,5 x 60,5 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.01.2022 - 15:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.01.2022 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-