Künstler 20. Jhdt.
Zwei Papageien im Wintergarten, signiert C. Titze, Öl auf Platte, 64 x 62 cm, gerahmt,
03.01.2022 - 10:29
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.01.2022 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |