Altschliffbrillantring, ca. 0,80 ct
Gold/Weißgold ca. 580, 2 Amethyste im Triangelschliff, RW 58, 3,8 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
11.01.2022 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.01.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |