Liesl Kinzel *
(Wien 1886-1961 Spitz/Donau) Häuser in der Wachau, signiert L. Kinzel, Öl auf Karton, 33,5 x 24,5 cm, gerahmt, Karton gewölbt, fleckig, (JP)
11.01.2022 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Liesl Kinzel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.01.2022 - 10:25 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: