Ring
Gold 580, ein türkisfärbiges künstliches Glas, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 63, 7,8 g, Stein locker, Tragespurenøg7
13.01.2022 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 13.01.2022 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |