Paar Brillantmanschettenknöpfe
Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, ziselierte Oberfläche, 14,3 g øG14
10.01.2022 - 15:23
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.01.2022 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |