Altschliffbrillant/Diamant/ Kulturperlen-Stabbrosche
10.01.2022 - 15:19
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.01.2022 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |