Künstler 19. Jh.
Madonna mit Kind, Öl auf Leinen, 58 x 44,5 cm. restauriert, Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.03.2017 - 16:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Künstler 19. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.03.2017 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.02. - 08.03.2017 |