Paula Hoffer-Winkl
(Österreichische Malerin Anfang 20. Jhdt.) Paulustorgasse-Graz, handsigniert Paula Hoffer-Winkl, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 29 x 23 cm, bronzefarbiger, massegezierter Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
24.01.2022 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Paula Hoffer-Winkl
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.01.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |