Künstler um 1800
Landschaft mit Hirtenfamilie, bezeichnet J. N. Schödelberger, Öl auf Leinwand, 83 x 100 cm, gerahmt,
17.01.2022 - 10:39
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2022 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |