Künstler 19. Jhdt, L. Burger
Hof mit Tieren, signiert L. Burger, Öl auf Leinwand, 50 x 80 cm, gerahmt,
17.01.2022 - 10:41
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Künstler 19. Jhdt, L. Burger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2022 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |