Friedrich Albin
Koko-Mikoletzky * (Pilsen 1889-1981 Wien) Vollmondnacht, signiert F. A. Koko-Micoletzky, Öl auf KArton, 30 x 24 cm, gerahmt,
17.01.2022 - 10:42
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Friedrich Albin
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2022 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |