Carl Schwenninger d. Ä.
(Wien 1818-1887) Felsen, signiert C. Schwenninger, Öl auf Malkarton, 40 x 34 cm, gerahmt,
17.01.2022 - 10:37
- Vyvolávací cena:
Carl Schwenninger d. Ä.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2022 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |