Leopold Munsch
(Wien 1826-1888 Preßburg) Felsiger Waldgrund, Nachlaßstempel Munsch, Ölstudie auf Papier auf Karton, 33 x 45 cm, gerahmt, beschädigt
17.01.2022 - 10:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Leopold Munsch
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.01.2022 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 410,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Cena:
EUR 330,-