Josef Steiner *
(Wien 1910-1981) Blumenstillleben, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Leinwand, ca. 59 x 49 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.01.2022 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Steiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.01.2022 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, Schuhlöffel, Modellnummer: 4431, Wien, um 1940
- Oskar Bottoli *
- .Briefstück/gestempelt - Österr. - Sammlung I. Rep. u.a. mit Rotarier - FIS I/II - 10S DOLLFUSS - WIPA glatt etc.,
- Geschnitzter Spiegelrahmen,