Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Hedda Gabler, monogrammiert: H F, mit Bleistift betitelt, Tusche auf Papier, Blattgröße ca. 29,5 x 20,8 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.01.2022 - 15:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.01.2022 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: