Russische Ikone für den Monat März
Tempera auf Holz, ca. 35 x 30 cm,19. Jhdt., stark beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
26.01.2022 - 15:29
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.01.2022 - 15:29 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | online |