Altschliffbrillant Ohrgehänge
Weißgold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,00 ct, Korallen, 5 g, Brillanten tlw. eingeklebt øg5
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
27.01.2022 - 10:32
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Altschliffbrillant Ohrgehänge
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.01.2022 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.01. - 27.01.2022 |