Künstler um 1800
Adlitzgraben(?) mit Wasserfall, Öl auf Papier auf Leinwand, 32 x 25 cm, gerahmt,
31.01.2022 - 10:36
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.01.2022 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |