Saphir Brillant Damenring zus. ca. 0,65 ct
Weißgold 750, ein Altschliffdiamant ca. 0,40 ct mit Naturals, 2 Brillanten zus. ca. 0,25 ct, Saphire ca. 0,40 ct, RW 53, 7,3 gøg7
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
09.02.2022 - 10:07
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.02.2022 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |