Unbekannter Künstler 20. Jhdt.
datiert 1980, Kohle auf Papier, Ausschnitt 39,5 x 33 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.02.2022 - 11:13
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.02.2022 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |