Ernst Huber *
(Wien 1895-1960), rückseitig 2-fach betitelt, "Bootshäuser am Zellersee" u. "Bootshütten in Tumersbach vis a vis Zell a. See", datiert "5. Sept. (19)45", Aquarell auf Papier, momogrammert "EH", Blattgröße ca. 48 x 62,5 cm, in Kunstoffrahmen
14.02.2022 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.02.2022 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: