Diamantring
Gold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,80 ct, ein behandelter Türkis, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 55, 5,5 g, Umarbeitungøg5
02.03.2022 - 10:12
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Diamantring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.03.2022 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |