Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Tunis, handsigniert: E. Huber, Lithographie in Farbe, Darstellungsgröße ca. 25 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
01.03.2022 - 15:26
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ernst Huber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 01.03.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Edwardianische Zuckerdose, Edward James Watherston, London um 1902
- Fritz Aigner *
- Dame in Krinolinenkleid, Bernhard Bloch, Eichwald, um 1920