Brillantcollier
Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, Länge ca. 43 cm, 3,7 gøg4
24.02.2022 - 10:41
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantcollier
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.02.2022 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.02. - 24.02.2022 |
Položky z jiných aukcí
- JNF Germany: 2 Stk. Adenauer Mercedes,
- Poststück - Partie Motivkarten Prominente wie Sportler u. Politiker,
- Kniender Elefant
- Walzenkrug "S. JOSEPHUS", Gmunden, Ende 19. Jh.,