Brillantsolitär ca. 0,20 ct
Weißgold 585, RW 54, 2 g, Tragespurenøg2
24.02.2022 - 10:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 24.02.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.02. - 24.02.2022 |