Frontlader "Kioti KL 130",
stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr
02.03.2022 - 14:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Frontlader "Kioti KL 130",
Po-Pá: 8.00 - 15.00
traun@dorotheum.at +43 7229 629 54 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Datum: | 02.03.2022 - 14:23 |
Místo konání aukce: | Traun |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2022 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Ring ca. 1 ct M/vsi
- Peking, Nordostchina, ca. 140 x 185 cm,