Eisengitterfragment
, wohl spätes 19/frühes 20. Jh., vernietete Eisenstabkonstruktion mit geschmiideten Speerspitzen und Lackresten, ca. 96 x 73 cm, Altersspuren
28.02.2022 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Eisengitterfragment
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.02.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |