Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Zypriotischer Orangenhain, handsigniert Hammerstiel, Holzschnitt in Farbe, Blattgröße 59 x 44 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.03.2022 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.03.2022 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: