Bernhard Eisendle*
(geb. 1939 Lienz, Studium der Malerei u. Kunstgeschichte in München, tätig in Graz) Hügellandschaft, handsigniert, datiert B. Eisendle 83, Acryl/Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 45 x 61 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen/abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.02.2022 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Bernhard Eisendle*
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.02.2022 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: