Künstler um 1900
Judith mit dem Haupt des Holofernes, Kupfer im Relief getrieben, ca. 31,5 x 46,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.03.2022 - 15:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.03.2022 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: