Dupont Feuerzeug
Metall vergoldet, Laque de Chine, schwarzer Chinalack, Nr. 1JOEN8O, ca. ca. 62 x 37 x 11, 110,4 g, Begleitpapiere, Etui, Gebrauchsspuren
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
08.03.2022 - 15:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Dupont Feuerzeug
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.03.2022 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |