Ausstellungsplakat "Miro"
Galerie Maeght Paris 1978, Farblithografie, Ausschnitt 74 x 53,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.03.2022 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Ausstellungsplakat "Miro"
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.03.2022 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |