Gottfried Wurm (Laf) *
(Wien 1946 geb.) "Blumenstillleben", signiert Laf, datiert 21, Acryl auf Leinwand, 60 x 60 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.03.2022 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Gottfried Wurm (Laf) *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.03.2022 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |