Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Max Gangl, datiert 94, Aquarell auf Papier, 45,5 x 32 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.03.2022 - 10:45
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.03.2022 - 10:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |