Künstler 19. Jhdt
Der Fischzug am See Genezareth, Öl auf Leinwand, 158 x 220 cm, Krakkles, beschädigt, gerahmt,
14.03.2022 - 10:28
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Künstler 19. Jhdt
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.03.2022 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |