Gottfried Wurm (Laf) *
(Wien 1946 geb.), "Tanne" signirt "Laf", Öl auf Leinwand ca. 22 x 20 cm, gerahmt
14.03.2022 - 10:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Gottfried Wurm (Laf) *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.03.2022 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |