Peter Demetz *
(St. Ulrich, Südtirol 1913 geb.) Herbstlicher Berghang, signiert P. Demetz, Aquarell auf Papier, 45 x 29 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
23.02.2017 - 14:17
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Peter Demetz *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.02.2017 - 14:17 |
Prohlídka: | 17.02. - 23.02.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)