Theodor Mayerhofer
( Wien 1855 - 1941, Schüler der Wiener Akademie unter Eduard Engerth) Morgenpost, handsigniert, datiert, Th. Mayerhofer 1923, Öl auf Karton, Bildausschnitt 24,5 x 19 cm, verglast, gerahmt, fleckig/abgerieben, Rahmen beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.03.2022 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Theodor Mayerhofer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.03.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |