Karl Strnad-Goldammer *
(Wien 1950-2020 Maria Anzbach) Sackstraße/Schloßbergplatz in Graz, handsigniert Goldammer, Editionsstempel Dida-Graz, Lithographie in Farbe, Nr. 14 von 130 nummerierten Abzügen, Steingröße 32,5 x 39,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.03.2022 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Strnad-Goldammer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.03.2022 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: