Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Verschneites Bachufer, handsigniert E. Balluf, Lithographie in Farbe, Nr. 101 von 400 nummerierten Abzügen, Steingröße 30 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.03.2022 - 15:22
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Ernst Balluf *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.03.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: