Rustikaler Schirmständer,
dreipassiger Fuß, aus Damhirschgeweihen, Höhe 65 cm, Anfang 20. Jhdt., Altersund Gebrauchsspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.03.2022 - 15:28
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Rustikaler Schirmständer,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.03.2022 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |