Brillantring
Gold 750, tlw. rhodiniert, Brillanten zus. ca. 0,28 ct (grav.), RW 52, leichte Tragespuren, 12,9 gøG13
31.03.2022 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 31.03.2022 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 24.03. - 31.03.2022 |