Diamant Damenring
Rotgold 580, vier Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,40 ct, RW 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,2 gøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
31.03.2022 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 31.03.2022 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |