Brillant-Diamantring zus. ca. 0,65 ct
Weißgold 750, RW 54, 4,5 g TragespurenøG4
05.03.2017 - 19:48
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.03.2017 - 19:48 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.02. - 05.03.2017 |