Hans Giegerl
(geb. 1945 Köflach, Mitglied der gruppe 77) "Natur", unsigniert, Mischtechnik/Collage auf Leinwand, 80 x 100 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.02.2017 - 14:14
- Vyvolávací cena:
Hans Giegerl
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 27.02.2017 - 14:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 13.02. - 22.02.2017 |